Współpraca Partnerska
Agnieszka Gumienna
+48 533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
Marketing i Organizacja
Katarzyna Jędrusik
+48 533 329 700
katarzyna.jedrusik@axonmedia.pl
Współpraca Partnerska i Organizacja
Aleksander Poniatowski
+48 533 344 700
aleksander.poniatowski@axonmedia.pl
Dane Kontaktowe
Axon Media Group s.c.
ul. Malborska 12/14
03-286 Warszawa
biuro@axonmedia.pl
Fax: +48 22 350 68 46
NIP: 524 276 63 46

KONFERENCJE

Lista konferencji technicznych 2017

WG TEMATYKI
WG MIAST
28
WRZEŚNIA
2017
AUTOMATYZACJA I BEZPIECZEŃSTWO W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH Szczecin

W dobie ciągle rosnącej złożoności procesów technologicznych elementarną częścią optymalizacji procesów produkcyjnych stała się automatyzacja. Przez fakt, iż jest to bardzo złożona i niezwykle szybko rozwijająca się dziedzina, wymaga od osób zajmujących się nią stałego dostępu do najbardziej aktualnych informacji.

SZCZEGÓŁY
12
PAŹDZIERNIKA
2017
ENERGIA I MEDIA TECHNICZNE W PRODUKCJI Opole

Optymalne wykorzystanie i zarządzanie energią elektryczną i innymi mediami technicznymi, takimi jak  sprężone powietrze, próżnia, woda technologiczna, para wodna, specjalistyczne gazy technologiczne jest elementem umożliwiającym prowadzenie płynnej produkcji i uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie.

SZCZEGÓŁY
26
PAŹDZIERNIKA
2017
OPTYMALIZACJA PRODUKCJI W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ I LOTNICZEJ Kraków

Spotkanie branżowe w formule łączącej wykłady ekspertów z praktyczną prezentacją narzędzi oraz konsultacjami merytorycznymi. Wydarzenie dedykowane jest dla przedstawicieli firm produkcyjnych z sektora motoryzacyjnego i lotniczego.
Dyskusje w gronie doświadczonych praktyków stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku na wiedzę o najnowszych technologiach.

SZCZEGÓŁY
22
LISTOPADA
2017
OPTYMALIZACJA PRODUKCJI W BRANŻY SPOŻYWCZEJ Toruń

Sukces przedsiębiorstw zajmujących się produkcją żywności oraz napojów w dużej mierze zależy od stopnia ich automatyzacji, robotyzacji i informatyzacji. Dynamiczne zmiany w dostępnych rozwiązaniach wymuszają ciągłą aktualizację wiedzy o zaawansowanych technologiach. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwala poznać najnowsze techniki i światowe technologie nie tylko z zakresu robotyki, ale również Utrzymania Ruchu, bezpieczeństwa i kwestii efektywności energetycznej.

SZCZEGÓŁY
29
LISTOPADA
2017
NIEZAWODNOŚĆ I UTRZYMANIE RUCHU W PRODUKCJI Wrocław

Zapewnienie ciągłości produkcji jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstwa produkcyjnego. i ogromnym wyzwaniem dla osób zajmujących się Utrzymaniem Ruchu. UR obejmuje szeroki obszar działań m.in. optymalizację eksploatacji maszyn, systemy automatyki, outsourcing , bezpieczeństwo pracy, systemy zabezpieczeń oraz diagnostykę i profilaktykę.

SZCZEGÓŁY

Copyright © 2016 Axon Media Group - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook