ZŁOCI PARTNERZY
SREBRNI PARTNERZY
PARTNERZY
PATRONI HONOROWI
GŁÓWNI PATRONI MEDIALNI
PATRONI MEDIALNI
INFORMACJE

Informacji na temat uczestnictwa udzielą:

Aleksander Poniatowski
533 344 700
aponiatowski@axonmedia.pl
Agnieszka Gumienna
533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
Katarzyna Jędrusik
533 329 700
katarzyna.jedrusik@axonmedia.pl
WSPÓŁPRACA
image crousel
Miejsce konferencji

Hotel położony jest w kulturalno-handlowym centrum miasta, w pobliżu jego historycznej, zabytkowej części. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rynek, ratusz, Katedra, Wieża Piastowska i festiwalowy Amfiteatr. dzięki swej lokalizacji Hotel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolic opola – warto m.in. zobaczyć urokliwe zamki w Mosznej i Brzegu oraz wybrać się na wycieczkę na Górę Św. Anny lub nad Jeziora Turawskie. Turystów, przybywających do miasta transportem zbiorowym, ucieszy z pewnością odległość od dworca PKP i PKS - jedynie 100 m.

Hotel Mercure opole oferuje 103 funkcjonalnie urządzone pokoje jedno- i dwuosobowe oraz eleganckie apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w zestaw do parzenia kawy i herbaty, łącze internetowe oraz minibar. Na terenie całego hotelu można również korzystać z Wi-Fi.


Oferta noclegowa

Organizator przygotował dla Państwa specjalną ofertę noclegową w Hotelu Mercure Opole, w którym odbędzie się konferencja.
UWAGA!!! Uczestnicy konferencji dokonują rezerwacji miejsc noclegowych we własnym zakresie.

Przy rezerwacji pokoi prosimy o powoływanie się na hasło "Axon Media" (podanie hasła upoważnia do uzyskania zniżki, w podanej poniżej wysokości. Rezerwacje w miarę dostępności pokoi). Celem dokonania rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Hotelem:

Ceny pokoi:
pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 180 zł brutto / doba
pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 220 zł brutto / doba

Parking

Hotel posiada płatny Parking na 25 miejsc (3 PLN/h lub 30 PLN/doba), zaraz obok parkingu hotelowego znajduje się darmowy parking na kolejne 20 miejsc. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu są miejskie strefy płatnego parkowania.

Dane adresowe

Hotel Mercure Opole
ul. Krakowska 57/59
45-018 Opole