Współpraca Partnerska
Agnieszka Gumienna
+48 533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
Współpraca Partnerska i Organizacja
Aleksander Poniatowski
+48 533 344 700
aponiatowski@axonmedia.pl
Kontakt z uczestnikami
Katarzyna Jędrusik
+48 533 329 700
katarzyna.jedrusik@axonmedia.pl
Dane Kontaktowe
Axon Media Group Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Malborska 1/11
03-286 Warszawa
biuro@axonmedia.pl
Fax: +48 22 350 68 46
NIP: 524 276 63 46

OPINIE

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów

Mój pierwszy kontakt z Axon Media miał miejsce na targach AUTOMATICON, wiosną 2015 roku. Dwoje młodych (bardzo młodych!) ludzi zachęcało nas – Lapp Kabel - do udziału w organizowanych przez ich firmę konferencjach. Podeszliśmy do tego sceptycznie, gdyż każdego roku mamy kilkanaście takich propozycji, a i nasze doświadczenia z udziału w konferencjach organizowanych przez małe firmy są – delikatnie mówiąc – mieszane. Jednakże entuzjazm pracowników Axon Media, a jednocześnie profesjonalnie przygotowana oferta sprawiła, że postanowiliśmy wziąć udział w jednej konferencji „na próbę”. Cóż, obecnie za nami już 6 (słownie: sześć) wspólnych wydarzeń, a w kalendarzu 2016 czekają jeszcze 4 kolejne. Co zdecydowało o nawiązaniu tak szerokiej współpracy? Na pewno profesjonalizm i zaangażowanie, z jakimi pracownicy Axona podchodzą do swoich zadań. Precyzyjne określenie obowiązków każdej ze stron i rzetelne wywiązywanie się z podpisanych umów. No i ostatnie, ale najważniejsze – to naprawdę sympatyczni ludzie, zarażający swoim optymizmem i uśmiechem. A konferencje? My jesteśmy zadowoleni. Zresztą, poczytajcie Państwo inne komentarze.
Lipiec 2016

Mariusz Pajkowski
Lapp Kabel, Z-ca dyrektora ds. technicznych

Sabur był partnerem Axon Media podczas konferencji „Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji”, która odbyła się w Legnicy w maju 2016 roku. Była to kolejna z udanych imprez tego organizatora, w której braliśmy udział. Pozostajemy pod wrażeniem profesjonalizmu Axona, widocznym na każdym etapie przygotowań i kontaktów – zarówno przed spotkaniem, w trakcie samej imprezy, jak i po jej zakończeniu. Konferencję wyróżniała doskonała organizacja: przemyślana agenda i dyscyplina czasowa, a przede wszystkim – to, co dla nas najważniejsze – szerokie grono uczestników z lokalnych zakładów przemysłowych.

Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji, 11.05.2016 Legnica

Jakub Wójcik
SABUR, Kierownik Działu Podzespołów do Automatyki

Już drugi rok jesteśmy partnerem konferencji organizowanych przez Axon Media. SPIE Polska jako firma oferująca kompleksowe utrzymanie nieruchomości, musi być na bieżąco zarówno z potrzebami Klienta, jak i ofertami podwykonawców. Tego typu konferencje stwarzają świetną okazję do dialogu, wymiany doświadczeń, poznania nowych rozwiązań, przepisów i ustaw, np. dotyczących energetyki. Doceniamy rozmowy z przedstawicielami sektora przemysłowego szczególnie za wysoką świadomość stanu technicznego obiektu, znajdujących się w nim instalacji i urządzeń. Uczestnicy konferencji to osoby zaangażowane w swoją pracę, zainteresowane możliwościami obniżenia kosztów bieżących zakładu produkcyjnego (np. zużycia mediów), czyli tym, w czym nasza firma może pomóc. Dziękujemy za zaangażowanie organizatorów, które przekłada się na wysoką frekwencję uczestników.

Optymalne wykorzystanie energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych, 23.02.2016 Poznań

Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji, 17.03.2016 Lublin

Olga Targońska
SPIE Polska, Marketing Manager

Firma EC Test Systems uczestniczy w wielu  konferencjach technicznych na terenie całego kraju. Pracownicy Firmy AXON wykazali się profesjonalnym podejściem i dbałością zarówno o uczestników jak i o wystawców, a także naciskiem na merytoryczną treść wystąpień.
Niezawodność i utrzymanie ruchu w produkcji, 17.03.2016 Lublin

Marcin Miłkowski
EC Test Systems,

Konferencję uważam za bardzo udaną. Potwierdza to również liczba rozdanych płyt z katalogami. Podczas rozmów ze zwiedzającymi, dało się odczuć, że są to osoby rzeczywiście zainteresowane tematem. Nie spotkałem tam osób przypadkowych, a to dla nas bardzo ważne.
Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji, 17.03.2016 Lublin

Rafał Wodarczyk
SIBA Polska,

Podczas konferencji udało mi się nawiązać więcej nowych kontaktów niż podczas niejednych targów branżowych.
Formuła prezentacji rozwiązań wraz ze stoiskiem wystawienniczym sprawdza się świetnie. Bardzo dobra organizacja, profesjonalna obsługa.
Optymalne wykorzystanie energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych, 17.06.2015 Gdańsk
Automatyzacja w zakładach produkcyjnych, 18.06.2015 Gdańsk

Marek Falkowski
Elmark Automatyka,

Gdańskie konferencje, to kolejne miłe doświadczenie i jak w przypadku poprzedniej współpracy dobrze zorganizowane wydarzenia. Do zobaczenia niebawem.
Optymalne wykorzystanie energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych, 17.06.2015 Gdańsk
Automatyzacja w zakładach produkcyjnych, 18.06.2015 Gdańsk

Damian Jakowski
Enspirion, Główny Specjalista ds. produktów DSR

Konferencja dobrze zorganizowana ze starannym doborem prezentowanych tematów. Zaproszeni uczestnicy zaangażowani w tematykę, aktywnie uczestniczący w programie.
Optymalne wykorzystanie energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych, 17.06.2015 Gdańsk

Jacek Paradowski
FESTO, Project Manager

Konferencję można uznać za udaną, ze względu na liczbę zaangażowanych uczestników oraz sprawną organizację. O większości znanych mi prelegentów mogę mówić tylko w superlatywach. Ich wiedza, doświadczenie pozwalają zainteresowanym dobrze z tego źródła korzystać. Szczególnie podczas przerw na stoiskach otrzymywaliśmy celne pytania, odwiedzający byli zainteresowani i zaangażowani, widać, że nie byli to przypadkowi uczestnicy. Jeśli taka będzie wola uczestników i organizatorów, chętnie wezmę udział w podobnych imprezach.
Optymalne wykorzystanie energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych, 17.06.2015 Gdańsk

Wojciech Halkiewicz
Aria-C, Właściciel

Kolejna udana konferencja firmy AXON w której uczestniczyłem, dobra frekwencja słuchaczy. Dobre odczuwalne zainteresowanie ofertą i prezentacją firmy SIBA. Dobry wybór miejsca konferencji.
Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji, 12.05.2015 Olsztyn

Mariusz Madurski
SIBA Polska, Właściciel

Conference was very well organized. We had the opportunity to meet very interesting and promising business contacts.
Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji, 12.05.2015 Olsztyn

Pascal Flatrès
Industrial Best Practice, Senior Consultant i Założyciel

Profesjonalne podejście do Klienta. Bardzo dobra organizacja. Wszystko na swoim miejscu i o czasie. Powodzenia
Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji, 12.05.2015 Olsztyn

Damian Jakowski
Enspirion, Główny Specjalista ds. produktów DSR

Bardzo potrzebna i przydatna,ogólnodostępna konferencja dotycząca najważniejszego przedmiotu UR, obok BHP, niezawodności.
Tematyka bardzo rzadko poświęcana w innych wydarzeniach typu seminaria i konferencje, niedostatecznie znana i stosowana przez uczestników konferencji, na co wskazywały rozmowy kuluarowe i pytania końcowe adresowane do panelu prelegentów.
Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji, 12.05.2015 Olsztyn

Andrzej Kulik
Freelance Consultant,

Firma item wzięła udział w organizowanej przez Axon Media konferencji we Wrocławiu na temat automatyzacja w zakładach produkcyjnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji i wzięcia w niej  udziału. Na uwagę zasługuje profesjonalne podejście dla organizowania takiego rodzaju spotkania biznesowego, jego merytoryczny charakter, bezbłędny dobór tematów a również co istotne możliwość interaktywnej dyskusji pomiędzy uczestnikami. 
Automatyzacja w zakładach produkcyjnych, 25.02.2015 Wrocław

Grzegorz Jazowski
item Polska, Dyrektor Oddziału

Konferencja organizowana przez firmę Axon Media okazała się doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz doskonałą platformą wymiany informacji o rozwiązaniach i nowinkach branżowych. Axon Media jak i CZAH-POMIAR to przedsiębiorstwa tworzone przez profesjonalistów, których entuzjazm i zaangażowanie zaowocuje udaną współpracą w przyszłości.
Automatyzacja w zakładach produkcyjnych, 25.02.2015 Wrocław

Dawid Kapuściok
CZAH-POMIAR, Specjalista

Po raz pierwszy miałem okazję brać udział w konferencjach organizowanych przez firmę Axon Media. Jestem przekonany, że w kolejnych edycjach, również weźmiemy udział. Wydarzenie spełniło nasze oczekiwania pod kątem frekwencji, poziomu wiedzy uczestników, a także w zakresie organizacyjnym. Kontakt z przedstawicielami firmy Axon Media na każdym etapie realizacji spotkania był bardzo pomocny i rzeczowy. Jesteśmy usatysfakcjonowani przede wszystkim zainteresowaniem jakim cieszyło się przygotowane przez nas stoisko wraz z ofertą ETI Polam. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować wydarzenia innym podmiotom działającym w przemyśle, jako rzetelne źródło wiedzy oraz możliwość przedstawienia oferty specjalnie wyselekcjonowanej grupie odbiorców.
Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia, 26.03.2015 Katowice

Mateusz Tomala
ETI Polam, Doradca techniczno-handlowy Obsługa przemysłu i sektora górniczego

Konferencja dotycząca instalacji elektrycznych, która odbyła się w Katowicach w dniu 26.03.2015 r., w której mieliśmy zaszczyt uczestniczyć była, w naszej ocenie, przygotowana bardzo dobrze (solidnie). Poziom wiedzy oraz doświadczenia zawodowego prelegentów był na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu zyskaliśmy wiele cennych wskazówek, informacji oraz kontaktów.
Z naszej strony na pewno nie była to ostatnia konferencja organizowana przez Axon Media, w której braliśmy udział.
Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia, 26.03.2015 Katowice 

Patryk Machoczek
Jednostka Certyfikująca OBAC, Kierownik Działu Urządzeń Elektrycznych

Konferencja świetnie zorganizowana. Właściwe miejsce, świetna obsługa i tempo. Dbałość o wystawców (ich prezentacja, dyskusja oraz catering) pierwsza klasa. Raport z konferencji z podziałem na zdjęcia firm też super.
Automatyzacja w zakładach produkcyjnych, 25.02.2015 Wrocław

Paweł Rutkowski
Kamery IR (FLIR Systems), Właściciel

Z mojego punktu widzenia konferencja była udana. Satysfakcjonująca była frekwencja i zainteresowanie naszymi produktami, co znalazło odbicie w ilości rozdanych katalogów. Dobrymi pomysłami były pytania do prelegentów i dyskusja po prezentacjach.
Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia, 26.03.2015 Katowice

Mariusz Madurski
SIBA Polska, Dyrektor

Osobiście uważam konferencję za bardzo udaną i potrzebną. Tematyka bardzo interesująca i aktualna.
Wydarzenia tego typu, w naszym kraju, nie należą do częstych. Zagadnienia instalacji elektrycznych, najczęściej kojarzone są z zawodem instalatora, a nie kompatybilnością elektromagnetyczną, kompensacją mocy biernej, filtrami aktywnymi, czy przemiennikami ze zwrotem energii do sieci zasilającej. Wynika to zarówno z dotychczasowego sposobu kształcenia, jak również z kwestii organizacyjnych.
Z jednaj strony wymagany jest bowiem udział ekspertów i specjalistów z danej dziedziny (tematyka warsztatów). Jednocześnie pytania uczestników często wykraczają poza obszar konferencji, zatem od ekspertów potrzebna jest także wiedza i podejście interdyscyplinarne do zachodzących zjawisk oraz znajomość problematyki współczesnych rozwiązań technicznych, które często wykraczają poza ramy specjalizacji lub dyscypliny naukowej prelegenta.
Kolejnym wyzwaniem jest chęć ugruntowania wiedzy i potrzeba wzbogacenia programu poprzez zorganizowanie warsztatów praktycznych. Zadanie to wymaga bowiem posiadania zarówno odpowiedniego zaplecza sprzętowego (w naszym przypadku jest to pięć sal szkoleniowych oraz 80 różnych zestawów dydaktycznych) wraz z możliwością jego mobilnego przemieszczania (mobilny transport sprzętu). Do tego potrzebna kadra specjalistów, która sprawnie uruchomi i sprawdzi urządzenia, na dodatek w bardzo krótkim czasie.
Firma SIMLOGIC. wspiera ideę konferencji technicznych przez aktywny udział we wszystkich zorganizowanych wydarzeniach. Zachęcamy do udziału, spotkań i współpracy!
Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia, 26.03.2015 Katowice

Mariusz Jabłoński
SIMLOGIC., Dyrektor

Udział w warsztatach był dla nas nowym doświadczeniem – jak zgodnie stwierdziliśmy: bardzo udanym. Przede wszystkim pozwolił na pogłębienie merytoryczne tematu. Dzięki temu, że mieliśmy do dyspozycji 1,5 godziny, mogliśmy przedstawić symulacje użycia produktów w przykładowym zastosowaniu. Grupę dwudziestu uczestników stanowiły osoby rzeczywiście zainteresowane dyskusją, poszukujące określonych rozwiązań. Swobodna atmosfera umożliwiła bezpośredni kontakt z uczestnikami i partnerską wymianę doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że był to owocnie spędzony czas dla wszystkich: zarówno dla uczestników, jak i dla nas. Zdecydowanie będziemy brali udział w tego typu akcjach w przyszłości.
Automatyzacja w zakładach produkcyjnych, 25.02.2015 Wrocław

Magdalena Jaworowicz
Omron Electronics, Marketing Communication Coordinator / East Region

Bardzo dziękuję za przeprowadzoną konferencję. Chciałbym przede wszystkim podkreślić, że nowatorskie rozwiązania w formule tego spotkania niosą wiele korzyści zarówno dla uczestników, jak i prelegentów. Oby tak dalej.
Automatyzacja w zakładach produkcyjnych, 25.02.2015 Wrocław

Mariusz Kijowski
Specjalista ds. zastosowań robotów przemysłowych , ASTOR

Z firmą Axon Media współpracowaliśmy po raz pierwszy podczas konferencji „Pomiary, monitoring i diagnostyka procesów przemysłowych w Krakowie”. W naszej opinii wydarzenie było bardzo udane zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Jesteśmy zadowoleni z wysokiej frekwencji oraz przebiegu imprezy. Doceniamy entuzjazm i zaangażowanie organizatorów w sprawną obsługę spotkania. Rekomendujemy udział w konferencjach technicznych Axon Media zarówno partnerom jak i przyszłym uczestnikom.
Pomiary, monitoring i diagnostyka procesów przemysłowych, 15.04.2015 Kraków

Iwona Burkiewicz
AMC VIBRO , Specjalista ds. Marketingu

Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją, a uczestnicy byli zainteresowani zarówno częścią merytoryczną jak i rozmowami w kuluarach. Świetna organizacja wydarzenia, brawo!
Pomiary, monitoring i diagnostyka procesów przemysłowych, 15.04.2015 Kraków

Marek Kitliński
TERMOCENT, Właściciel

Przyjemna lokalizacja – cóż za wspaniały widok z okien sali konferencyjnej. Bardzo pozytywne, że organizator przewidział możliwość na początku przedstawienia wszystkich firm towarzyszących ( wystawców i prelegentów ). To sprzyja kontaktom pomiędzy słuchaczami a firmami, które chcą przedstawić swoją ofertę fachowcom z SUR. Tematy prelekcji bardzo zróżnicowane – tak więc każdy może znaleźć „swój” temat. Korzystna jest też podsumowująca dzień dyskusja pomiędzy uczestnikami a firmami.
Widać starania organizatora, aby atmosfera konferencji była jak najlepsza. Toteż polecam tą jednodniową imprezę „pierwszego kontaktu” jako najlepszy sposób poszerzenia wiedzy oraz zorientowanie się o aktualnej ofercie firm związanych z Utrzymaniem Ruchu.
Pomiary, monitoring i diagnostyka procesów przemysłowych, 15.04.2015 Kraków

Andrzej Skrzypkowski
AS Instrument Polska, Właściciel

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć w konferencji technicznej „Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia” zorganizowanej przez firmę Axon Media Group. Dziękujemy za bardzo wysoki poziom świadczonych usług, a szczególnie za bardzo dobrą atmosferę dzięki bezpośredniemu kontaktowi z całym zespołem. Polecamy firmę Axon Media jako kompetentnego partnera , od którego można wymagać solidności i rzetelności. W związku z tym liczymy na dalszą owocną współpracę.
Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia, 23.04.2015 Poznań

Bogdan Jarczewski
BTH Biuro Techniczno-Handlowe, Współwłaściciel

Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w konferencji technicznej organizowanej przez firmę Axon Media Group. Uważamy konferencję za bardzo udaną, na wysokim poziomie i co najważniejsze – potrzebną. Zakres tematyczny konferencji i prezentacji prelegentów jest jak najbardziej aktualny. Konferencje pozwalają poszerzyć wiedzę, wymienić się doświadczeniem, a także zdobyć nowe kontakty.
Z naszej strony rekomendujemy udział w konferencjach technicznych oraz zapraszamy do współpracy.
Instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia, 23.04.2015 Poznań

Krzysztof Mielnik
Jednostka Certyfikująca OBAC,

W imieniu Firmy ELOKON Polska chcielibyśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie konferencji w Poznaniu.
Konferencja cieszyła się dużą frekwencją uczestników, przyjazną atmosferą oraz przede wszystkim wysokim poziomem wiedzy zaproszonych ekspertów. Zespół Axon Media wykazał się pełnym profesjonalizmem w organizacji i prowadzeniu  spotkania. Organizatorzy zadbali o możliwość nawiązania kontaktów pomiędzy wystawcami a uczestnikami poprzez rozpoczęcie konferencji od krótkiej prezentacji każdej z firm, panelu dyskusyjnego oraz czytelnym rozmieszczeniu stanowisk.
Z wielką przyjemnością polecamy wydarzenia organizowane przez firmę Axon Media.
Roboty przemysłowe na liniach produkcyjnych, 22.04.2015 Poznań

Monika Danowska
ELOKON Polska, Asystentka Kierownika

Udział w konferencjach i szkoleniach związanych z tematyka Utrzymania Ruchu to dla nas "chleb powszedni". Bardzo chętnie dzielimy się wiedzą oraz nowościami technologicznymi w tym temacie. Dlatego też szczerze mogę polecić firmę AXON Media, która zorganizowała konferencję na wysokim poziomie zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym. A co najważniejsze zaproszeni słuchacze byli szczegółowo wyselekcjonowani i faktycznie zainteresowani poruszanymi tematami oraz rozmowami w kuluarach. Dodatkowym autem była urocza lokalizacja oraz sympatyczni organizatorzy.
Pomiary, monitoring i diagnostyka procesów przemysłowych, 15.04.2015 Kraków

Emilia Markowicz
Pruftechnik-Wibrem, Marketing Coordinator

Firma Mitsubishi Electric wzięła udział w zorganizowanej w Poznaniu konferencji dot. robotów przemysłowych. Przemyślamy dobór miejsca pozwolił na eksponowanie dużych urządzeń dzięki czemu uczestnicy mogli praktycznie sprawdzić działanie naszego robota. A co najważniejsze w wydarzeniu uczestniczyli  przedstawiciele zakładów przemysłowych praktycznie zainteresowani tematem, dzięki czemu nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe.
Roboty przemysłowe na liniach produkcyjnych, 22.04.2015 Poznań

Jakub Kwiatkowski
Mitsubishi Electric Europe, Product Manager Robot & Servo Section

Copyright © 2018 Axon Media Group Sp. z o.o. Sp.k. - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook