PARTNERZY STRATEGICZNI
PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PARTNER MERYTORYCZNY
PATRONI HONOROWI
PARTNER NAGRÓD
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
Aleksander Poniatowski
+48 533 344 700
aleksander.poniatowski@axonmedia.pl
Agnieszka Gumienna
+48 533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
Katarzyna Jędrusik
+48 533 329 700
katarzyna.jedrusik@axonmedia.pl
O KONFERENCJI - REJESTRACJA TRWA


By dotrzymać kroku konsumentom w zakresie szybkich, sprawnych i transparentnych dostaw rosnąć będzie stopień wdrożeń automatycznych i autonomicznych rozwiązań oraz cyfryzacja procesów. O tym, co najnowsze z tego obszaru dostępne jest na rynku będzie się można dowiedzieć na Konferencji Technicznej „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”. 


To tutaj praktycy i eksperci z kilku różnych branż podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu doskonalenia procesów we własnych firmach czy opowiedzą o błędach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu. Zostaną omówione zarówno wdrożenia na szeroką skalę, jak i niewielkie modyfikacje mogące zaoszczędzić czas i pieniądze. Szeroki program poruszanych zagadnień umożliwi znalezienie rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb dla każdego uczestnika.

DLACZEGO WARTO?

  • praktyczna formuła wydarzenia: prelekcje eksperckie, stoiska konsultacyjne i warsztaty techniczne
  • różnorodny program odpowiadający wyzwaniom i potrzebom branży
  • pakiet materiałów konferencyjnych
  • imienny certyfikat uczestnictwa 
  • udział bezpłatny


CO ZYSKASZ?

  • zdobędziesz praktyczne wskazówki i nowatorskie strategie, które wdrożysz z łatwościąw swoim zakładzie
  • poszerzysz wiedzę o aktualne trendy, które usprawniają procesy
  • wymienisz się doświadczeniem i spostrzeżeniami z innymi specjalistami z branży
  • zyskasz możliwość bezpośredniej konsultacji z ekspertami
  • nawiążesz wartościowe relacje biznesowe
 
Każdy uczestnik konferencji otrzyma bezpłatne zaproszenia na targi ITM Industry Europe (30.05-2.06.2023). Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt: joanna.sypniewska@grupamtp.pl
ZAREJESTRUJ SIĘ >>
BEZPŁATNE WARSZTATY TECHNICZNE
  • W ramach konferencji możliwe jest uczestnictwo w  jednych wybranych warsztatach technicznych
  • Warsztaty odbywają się tuż po części prelekcyjnej, zgodnie z programem wydarzenia
  • Udział w warsztatach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników konferencji
  • Zgłoszenie uczestnictwa w wybranym warsztacie następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym


WARSZTATY #1

Robot mobilny AMR – demonstracja działania i pokaz procesu przygotowania do pracy

Na warsztatach uczestnicy będą mogli wziąć udział w procesie przygotowania do pracy robota mobilnego AMR firmy OMRON, poznać z bliska jego budowę i funkcje. Uczestnicy przekonają się, że wdrożenie AMR do pracy w każdym zakładzie jest możliwe i nie wymaga zmian w infrastrukturze, a programowanie opiera się na intuicyjnych i łatwych w zastosowaniu narzędziach software’owych.

 

Główne zagadnienia

  • Zapoznanie z budową robota AMR OMRON LD
  • Zapoznanie z środowiskiem programowym
  • Pierwsze kroki w konfiguracji robota do jazdy
  • Planowanie zadań i monitorowanie położenia robota

 

GRUPA DOCELOWA
  • Zarząd/władze firmy - prezes, właściciel zakładu produkcyjnego, dyrektor zakładu, dyrektor oddziału

  • ƒMagazyn - kierownik/koordynator magazynu, specjalista ds. magazynowych, operator wózka widłowego, magazynier, operator urządzeń pakujących

  • ƒLogistyka - dyrektor/kierownik działu logistyki, koordynator działu logistyki

  • ƒZakupy i rozwój dostawców - kierownik działu zakupów i logistyki, specjalista ds. zakupów strategicznych

  • ƒZarządzanie budynkami - kierownik i specjalista zarządzający budynkami

  • ƒKontrola jakości dostaw - kierownik ds. kontroli jakości dostaw

  • ƒBHP i ochrona przeciwpożarowa - główny specjalista ds. BHP

  • ƒPion IT - kierownik działu IT, specjalista ds. zarządzania systemami ERP

  • ƒObsługa produkcji - operator urządzeń dźwigowo-transportowych

  • ƒNadzór techniczny - dyrektor lub kierownik ds. technicznych

  • ƒUtrzymanie Ruchu - kierownik działu UR, Mistrz UR

 

PRELEGENCI I EKSPERCI
Damian
Bakiera
SICK
Piotr
Bogucki
Lean Technology Poland
Anna
Centkowska-Sergiel
Georg Utz
Michał
Flidrzyński
Georg Utz
Kazimierz
Grabowski
Chaingers
Adam
Gregorczyk
Novatel
Bartosz
Jacyna
Chaingers
Krzysztof
Jeliński
WDX
Tomasz
Kania
IBCS Poland
Krzysztof
Nowakowski
Kardex Remstar
Artur
Olejniczak
Wyższa Szkoła Logistyki
Adrian
Pękała
OMRON Electronics
Jakub
Polak
ELOKON Logistics
Ryszard
Rozmus
OMRON Electronics
Arkadiusz
Seta
CBC Poland
Grzegorz
Siewruk
Pepperl+Fuchs
Katarzyna
Siudak
TENTE
Wojciech
Skwira
MPL TECHMA
Jarosław
Szmalc
ifm electronic
Norbert
Wyszomirski
ELOKON Logistics