PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PATRONI HONOROWI
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
Aleksander Poniatowski
+48 533 344 700
aleksander.poniatowski@axonmedia.pl
Agnieszka Gumienna
+48 533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
Katarzyna Jędrusik
+48 533 329 700
katarzyna.jedrusik@axonmedia.pl
O KONFERENCJI - REJESTRACJA TRWA


Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie
- te słowa Abrahama Lincolna świetnie oddają rolę diagnostyków i działów Utrzymania Ruchu we współczesnych fabrykach. Ich rolą jest nie tylko reagowanie na bieżące problemy i wyzwania, ale również ich przewidywanie, by zwiększyć wydajność maszyn, zredukować koszty i polepszyć jakość procesów. Wsparciem w codziennej pracy służb UR są nowe rozwiązania.


Tak jak ewoluuje rynek, tak zmieniają się narzędzia oraz strategie działania specjalistów UR. By utrzymać zdolności produkcyjne na najwyższym poziomie trzeba sięgać po innowacje oraz nabywać nowych umiejętności i fachowej wiedzy. Motywem przewodnim Konferencji Technicznej „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” jest doskonalenie działów UR w taki sposób, by kompleksowe zarządzanie majątkiem technicznym firmy i pracą służby utrzymania ruchu było zrozumiałe, sprawne oraz jak najmniej skomplikowane.    

Na konferencji prezentujemy szersze spojrzenie na maintenance. Podpowiadamy, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, prezentujemy najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie, dzielimy się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż z zakresu digitalizacji i optymalizacji procesów oraz dbania o bezpieczeństwo ludzi i środowiska.


Dzień później, 27 października w tym samym hotelu odbędzie się również Konferencja Techniczna Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe, na którą również serdecznie zapraszamy!


DLACZEGO WARTO?

  • praktyczna formuła wydarzenia: prelekcje eksperckie, stoiska konsultacyjne i warsztaty techniczne
  • różnorodny program odpowiadający wyzwaniom i potrzebom branży
  • pakiet materiałów konferencyjnych
  • imienny certyfikat uczestnictwa 
  • udział bezpłatny


CO ZYSKASZ?

  • zdobędziesz praktyczne wskazówki i nowatorskie strategie, które wdrożysz z łatwościąw swoim zakładzie
  • poszerzysz wiedzę o aktualne trendy, które usprawniają procesy
  • wymienisz się doświadczeniem i spostrzeżeniami z innymi specjalistami z branży
  • zyskasz możliwość bezpośredniej konsultacji z ekspertami
  • nawiążesz wartościowe relacje biznesowe
ZAREJESTRUJ SIĘ >>
BEZPŁATNE WARSZTATY TECHNICZNE
  • W ramach konferencji możliwe jest uczestnictwo w jednych wybranych warsztatach technicznych
  • Warsztaty odbywają się tuż po części prelekcyjnej, zgodnie z programem wydarzenia
  • Udział w warsztatach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników konferencji
  • Zgłoszenie uczestnictwa w wybranym warsztacie następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym

 

WARSZTATY
Temat już wkrótce


GRUPA DOCELOWA
  • Zarząd/władze firmy - prezes, właściciel zakładu produkcyjnego, dyrektor zakładu, dyrektor oddziału

  • ƒUtrzymanie Ruchu - kierownik działu UR, Mistrz UR, specjalista ds. utrzymania ruchu

  • ƒStanowiska techniczne UR - lider utrzymania ruchu, główny energetyk, główny elektryk, główny automatyk, elektromechanik

  • ƒObsługa produkcji - programista CNC, operator/ustawiacz maszyny, pracownik produkcyjny

  • ƒNadzór techniczny - dyrektor lub kierownik ds. technicznych

  • ƒWarsztat mechaniczny - główny mechanik, mechanik, monter maszyn i urządzeń

  • ƒNarzędziownia - kierownik narzędziowni, technik narzędziowiec

  • ƒSerwis - kierownik serwisu, specjalista ds. serwisu

  • ƒZarządzanie produkcją - kierownik produkcji, mistrz produkcji, inżynier procesu, kontroler produkcji

  • ƒDoskonalenie procesów - kierownik ds. Lean Manufacturing, Six Sigma Black Belt
PRELEGENCI I EKSPERCI
Marcin
Ciechanowski
BROEN POLAND
Dariusz
Dec
VOLTEA
Damian
Domitrz
TIMKEN
Ireneusz
Dziedzic
Techem - Sprężone Powietrze i Próżnia
Tomasz
Gromulski
VOLTEA
Grzegorz
Kass
HYDAC
Bartosz
Kujawski
Kärcher Polska
Bartosz
Żarnowski
C.C.JENSEN Polska
Mariusz
Madurski
SIBA Polska
Łukasz
Olszewski
ADEGIS
Maciej
Piebiak
STAHLWILLE
Rafał
Roguski
Simex
Paweł
Rutkowski
KameryIR
Adam
Serwach
SUM Poland
Andrzej
Skrzypkowski
AS Instrument Polska
Marcin
Szuper
FINDER Polska
Mateusz
Wądzyński
APLISENS
Krzysztof
Włodarz
HEICO Poland
Małgorzata
Zygmunt-Kaczmarek
Zakłady Kablowe BITNER