PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PATRONI HONOROWI
PATRONI MEDIALNI
MIEJSCE KONFERENCJI

Hotel Arche położony jest w Częstochowie, 2 km od dworca PKS. Oferuje on bar, restaurację oraz centrum konferencyjne.

Hotel Arche zapewnia zakwaterowanie w standardzie trzy- i czterogwiazdkowym. Apartamenty oraz pokoje typu standard i superior mieszczą się w czterogwiazdkowej części hotelu, a pokoje typu budget – w trzygwiazdkowej. Wszystkie pokoje są tak samo wyposażone i różnią się od siebie jedynie rozmiarem powierzchni.

W każdym pokoju zapewniono klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem. Niektóre opcje zakwaterowania obejmują część wypoczynkową. W pokojach przygotowano czajnik. Mieści się w nich łazienka. Udogodnienia obejmują bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów.

Spokojna okolica oraz bogata infrastruktura hotelu sprawiają, że obiekt, który należy do sieci Arche, jest idealną propozycją turystyczną zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.


OFERTA NOCLEGOWA

Zachęcamy do rezerwacji noclegu w hotelu Arche Częstochowa! Ceny obowiązują rezerwację telefoniczną na hasło „Axon Media”. W celu rezerwacji pokojów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z obiektem pod numerem telefonu 34 34 74 074 oraz 530 388 477 lub mailowo rezerwacja@hotelczestochowa.com.

  • Pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 380 zł brutto / doba
  • Pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 459 zł brutto / doba
PARKING

Axon Media zapewnia bezpłatny parking hotelowy. Można z nich korzystać w miarę dostępności miejsc.

DANE ADRESOWE

Arche Hotel Częstochowa
ul. Oleńki 20
42-200 Częstochowa