PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PATRONI HONOROWI
PARTNER NAGRÓD
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
Aleksander Poniatowski
+48 533 344 700
aleksander.poniatowski@axonmedia.pl
Agnieszka Gumienna
+48 533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
Katarzyna Jędrusik
+48 533 329 700
katarzyna.jedrusik@axonmedia.pl
MIEJSCE KONFERENCJI

Urzekający widok na jezioro, komfortowe pokoje, doskonała kuchnia i bliskość miejskich atrakcji to znaki rozpoznawcze Omega Hotel***. Leżący nad samym brzegiem jeziora Ukiel Omega Hotel*** oddalony jest zaledwie o 2 km od centrum Olsztyna, a jednocześnie oferuje ciszę, bliskość lasów i wody.

Hotel dysponuje 96 przestronnymi pokojami typu standard, superior lub apartament. Z wszystkich pokoi superior oraz apartamentów również rozciąga się wspaniały widok na jezioro. Na terenie całego Hotelu dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy w technologii światłowodowej.

Strefa relaksu w Omega Hotel*** to  piękny ogród z letnim barbecue i słonecznym tarasem oraz strefa Wellness. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się nowoczesna promenada spacerowa, ścieżki piesze zachęcające do długich wędrówek z widokiem na jezioro oraz trasy rowerowe nad samą wodą. W sezonie letnim można korzystać ze strzeżonych kąpielisk, wypożyczalni sprzętu pływającego i sportowego, boisk do siatkówki i koszykówki, skateparku oraz wodnego placu zabaw na plaży. Zimą można poszaleć na sztucznym lodowisku lub w snowparku, a także skorzystać z wypożyczalni nart biegowych oraz bojerów. Niezależnie od pory roku czynnie spędzicie Państwo czas korzystając z krytej hali do siatkówki plażowej, boiska do squasha lub siłowni, a po wysiłku odświeżycie się w zapleczu sanitarnym o wysokim standardzie.


OFERTA NOCLEGOWA

Organizator przygotował dla Państwa specjalną ofertę noclegową w Hotelu Omega.

UWAGA!!! Uczestnicy konferencji dokonują rezerwacji miejsc noclegowych we własnym zakresie.

Przy rezerwacji pokoi prosimy o kontakt z recepcją hotelu pod numerem telefonu 89 522 05 43 i powoływanie się na hasło Axon.

Ceny pokoi:

  • Pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 230 zł brutto/doba
  • Pokój dwuosobowy ze śniadaniem - 300 zł brutto/doba
PARKING

Bezpłatny parking dla gości konferencji.

DANE ADRESOWE

Hotel Omega

ul. Sielska 4a

10-802 Olsztyn