PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PARTNER MERYTORYCZNY
PATRONI HONOROWI
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
Paulina Średniawa
+48 533 391 700
paulina.sredniawa@axonmedia.pl
Aleksander Poniatowski
+48 533 344 700
aleksander.poniatowski@axonmedia.pl
Agnieszka Gumienna
+48 533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
MIEJSCE KONFERENCJI

Hotel RONDO zlokalizowany jest w centralnym punkcie komunikacyjnym przy wąbrzeskim rondzie, co pozwala na płynne przejście z drogowego zgiełku do miejsca pełnego spokoju, stworzonego z troską o komfort naszych Gości.

Oferujemy pobyt w jednym z 54 w pełni wyposażonych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu. Do dyspozycji Gości oddajemy m.in. 2 pokoje o podwyższonym standardzie, 2 pokoje typu studio, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych oraz 3 pokoje typu LUX z łożem małżeńskim.

Elementem dopełniającym całość jest Fitness & Spa. Pod czujnym okiem certyfikowanych trenerów będzie można kontynuować lub rozpocząć indywidualny plan treningowy. W gabinecie masażu zapewnimy nie tylko relaks i odprężenie, ale również zaoferujemy zabiegi, które dadzą ulgę w dolegliwościach.


OFERTA NOCLEGOWA

UWAGA!!! Uczestnicy konferencji dokonują rezerwacji miejsc noclegowych we własnym zakresie.


Przy rezerwacji pokoi prosimy o powoływanie się na hasło "Axon Media" (podanie hasła upoważnia do uzyskania specjalnych cen, podanych poniżej. Rezerwacje w miarę dostępności pokoi). Celem dokonania rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Hotelem, tel.: +48 532 500 800.


Ceny pokoi:
pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 199 zł brutto/doba
pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 249 zł brutto/doba

DANE ADRESOWE

HOTEL RONDO
ul. Mikołaja z Ryńska 11a
87-200 Wąbrzeźno