PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PATRONI HONOROWI
PATRONI MEDIALNI
MIEJSCE KONFERENCJI

Hotel Rzeszów to największy obiekt biznesowy w Rzeszowie. Miejsce oferujące wysoki standard usług oraz doskonałą kuchnię. Najlepsza lokalizacja w sercu miasta przy łączeniu tras krajowych, międzynarodowych, stacji PKP jest gwarantem dobrego dojazdu. Odległość od dworca kolejowego i autobusowego wynosi 650 metrów.

Hotel Rzeszów oferuje  eleganckie pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje w hotelu Rzeszów mają wyłożone wykładziną podłogi i są stylowo urządzone, klimatyzowane oraz przystosowane dla alergików. W każdym z nich znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz łazienka z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Z pokoi roztaczają się widoki na miasto.

 

 

 
OFERTA NOCLEGOWA

UWAGA!!! Uczestnicy konferencji dokonują rezerwacji miejsc noclegowych we własnym zakresie.


Przy rezerwacji pokoi prosimy o powoływanie się na hasło "Axon Media" (podanie hasła upoważnia do uzyskania zniżki, w podanej poniżej wysokości. Rezerwacje w miarę dostępności pokoi). Celem dokonania rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Hotelem:

Tel.: +48 17 777 10 10
E-mail: recepcja@hotelrzeszow.com.pl


Ceny pokoi:
pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 320 zł brutto / doba
pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 410 zł brutto / doba

 
PARKING

Bezpłatny parking dla uczestników konferencji na poziomie 1 lub 2 Galerii Rzeszów - specjalne wyznaczone miejsca hotelowe.

 
DANE ADRESOWE

HOTEL RZESZÓW
Al. J. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów