PARTNERZY STRATEGICZNI
PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PARTNER MERYTORYCZNY
PATRONI HONOROWI
PATRONI MEDIALNI
KONTAKT
Aleksander Poniatowski
+48 533 344 700
aleksander.poniatowski@axonmedia.pl
Agnieszka Gumienna
+48 533 349 700
agnieszka.gumienna@axonmedia.pl
Katarzyna Jędrusik
+48 533 329 700
katarzyna.jedrusik@axonmedia.pl
LISTA WYSTAWCÓW
CBC Poland

CBC Group Co. Ltd. jest międzynarodowym koncernem japońskim z siedzibą w Tokio. Firma powstała w 1925 roku, skupiając się na rozwoju dystrybucji oraz tworzeniu nowych technologii. Od ponad 45 lat dostarczamy specjalistyczne rozwiązania dla bezpieczeństwa pod własną marką GANZ Security.
Oddział CBC Poland Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. W tym okresie dokonaliśmy wielu realizacji i wspólnych wdrożeń wraz z naszymi partnerami. Zaistnieliśmy z solidnie ugruntowaną pozycją dostawcy w takich obszarach rynku jak sektor bankowy, paliwowy, handel detaliczny (retail), przemysł, infrastruktura krytyczna, obiekty rządowe, uczelnie i wiele innych. Tak szerokie zaufanie, jakim darzą nas kontrahenci, jest najlepszym dowodem naszej solidności, niezawodności oraz rzetelnej i uczciwej współpracy.

Ferag Polska

Firma Ferag Polska sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku od 1993 roku jako przedstawiciel szwajcarskiej firmy Ferag AG. Specjalizujemy się w rozwiązaniach do sortowania, buforowania, transportowania i pakowania. Systemy transportu wewnętrznego oraz obszar automatyzacji to nasza domena. Dodatkowo posiadamy innowacyjne rozwiązania w zakresie maszyn pakujących i systemów paletyzacji renomowanych producentów. Jesteśmy zaufanym partnerem od momentu planowania, poprzez montaż, uruchomienie i szkolenie, aż po dalszą obsługę po realizacji całości projektu. Więcej informacji na stronie: www.ferag.com/polska

 

Kardex

Firma Kardex zaliczana jest do wiodących światowych producentów zautomatyzowanych systemów składowania i wydawania towarów.
Od 1873 roku z powodzeniem zainstalowaliśmy ponad 140.000 systemów w sektorach „biuro“, „magazyn“ i „handel“ – co stanowi dowód wydajności i zaangażowania naszych pracowników.
Produkty Kardex Remstar zapewniają wysoki poziom dostępności do towaru w połączeniu z niskim całkowitym kosztem posiadania i eksploatacji.
W Grupie Kardex pracuje około 1 650 pracowników w ponad 30 krajach a produkcja urządzeń odbywa się w Niemczech w dwóch fabrykach w Bellheim i Neuburg.
Kardex AG jest notowana na szwajcarskiej giełdzie papierów wartościowych SIX od 1987 roku.

 

Novatel

Novatel Sp. z o.o. istnieje od 1992. Firma posiada bogate doświadczenie w oferowaniu kompleksowych systemów komunikacji głosowej i bezpieczeństwa dla sektorów: przemysłowego, ochrony zdrowia, transportu i infrastruktury, bezpieczeństwa budynkowego. Mottem działanie firmy jest oferowanie rozwiązań tak aby, słysze, być słyszanym,  oraz być zrozumianych w każdych warunkach.

Pepperl+Fuchs

Prezentowane stanowisko ukaże możliwości zastosowania rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej z uwzględnieniem najnowszych trendów Przemysłu 4.0 . Będzie można zapoznać się m.in. z czujnikami do laserowej i ultradźwiękowej detekcji obiektów, pozycjonowania opartego na technologii Data Matrix, identyfikacji RFID czy skanowania 2D. Nie zabraknie systemów bezpieczeństwa jako nieodzownych elementów każdego zakładu przemysłowego.

PROMAG

PROMAG S.A. za pomocą swojej oferty oraz profesjonalnych doradców wprowadza firmy w erę LOGISTYKI 4.0.  Firma realizuje zarówno duże projekty logistyczne w obszarze automatyzacji i robotyzacji procesów, jak również oferuje kompleksowe wyposażenie magazynów. W jej ofercie znajdują się: regały magazynowe, przenośniki, wózki widłowe, meble metalowe, urządzenia przeładunkowe, urządzenia dźwignicowe, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki oraz koła i zestawy kołowe BLICKLE. PROMAG S.A. jest wyłącznym dystrybutorem kół i zestawów kołowych BLICKLE w Polsce.

 

WDX

WDX S.A. To dostawca rozwiązań dla intralogistyki. Od ponad 25 lat, projektuje, produkuje i wdraża systemy regałów i przenośników magazynowych. Jest także wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych marki Crown i Doosan, oraz autoryzowanym dystrybutorem wózków specjalistycznych Combilift. W kapitale tej polskiej spółki oprócz własnego Zakładu Produkcyjnego, Centrum Serwisowego czy Biura Projektowego znajdują się również wysokiej klasy specjaliści, projektanci i inżynierowie oferujący swoją wiedzę i doświadczenie na każdym etapie kontaktu z klientem.