|
|
|
|
O KONFERENCJI - REJESTRACJA OTWARTA! |
|
|
7 października zapraszamy do hotelu Rzeszów w Rzeszowie na bezpłatną Konferencję Techniczną „Optymalizacja procesów intralogistycznych i magazynowych”.
Tym razem spotykamy się w Rzeszowie — jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych, technologicznych i biznesowych południowo-wschodniej Polski. To właśnie tutaj porozmawiamy o praktycznych rozwiązaniach, które pomagają usprawniać przepływ materiałów, towarów i informacji w zakładach produkcyjnych oraz magazynach.
Intralogistyka i procesy magazynowe mają dziś bezpośredni wpływ na efektywność operacyjną firm. Rosnące wymagania dotyczące szybkości realizacji zamówień, dostępności komponentów, optymalnego wykorzystania przestrzeni oraz kontroli kosztów sprawiają, że przedsiębiorstwa coraz częściej szukają rozwiązań pozwalających usprawnić transport wewnętrzny, składowanie, kompletację, identyfikację i zarządzanie przepływem materiałów.
Wydarzenie dedykowane jest specjalistom, inżynierom i kadrze odpowiedzialnej za logistykę, magazyn, produkcję, utrzymanie ruchu oraz optymalizację procesów, dla których przygotowaliśmy trzy uzupełniające się strefy:
STREFA PRELEKCJI Eksperckie wystąpienia poświęcone optymalizacji procesów intralogistycznych, organizacji magazynu, automatyzacji przepływu materiałów oraz zwiększaniu efektywności operacyjnej.
STREFA PRELEKCJI Przestrzeń spotkań z producentami, integratorami i dostawcami technologii oferującymi rozwiązania dla magazynów, logistyki wewnętrznej, transportu bliskiego, identyfikacji, składowania i automatyzacji procesów.
WARSZTATY TECHNICZNE Praktyczne sesje prowadzone przez specjalistów i ekspertów technicznych.
Sprawdź szczegółowy program wydarzenia i zarejestruj swój bezpłatny udział.

Sprawna intralogistyka to fundament efektywnego magazynu. Spotkaj ekspertów i poznaj rozwiązania, które realnie usprawniają procesy intralogistyczne i magazynowe.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KIEDY I GDZIE
Data: 7 października 2026 (środa)
Miejsce: Hotel Rzeszów, Al. J. Piłsudskiego 44, Rzeszów | strona www hotelu
WYŻYWIENIE I CERTYFIKAT
- bezpłatne przerwy kawowe oraz ciepły posiłek
- Imienne Certyfikaty Uczestnictwa dla wszystkich uczestników zarejestrowanych online
PARKING
- Bezpłatny parking dla uczestników konferencji na poziomie 1 lub 2 Galerii Rzeszów - specjalne wyznaczone miejsca hotelowe. Bilet parkimgowy należy odbić w recepcji hotelowej i powołać się na hasło "AXON MEDIA"
OFERTA NOCLEGOWA
-
Organizator przygotował dla Państwa specjalną ofertę noclegową w Hotelu Rzeszów, w którym odbędzie się konferencja.
-
Uczestnicy konferencji dokonują rezerwacji miejsc noclegowych we własnym zakresie.
-
Przy rezerwacji pokoi prosimy o powoływanie się na hasło "AXON MEDIA" (podanie hasła upoważnia do skorzystania z oferty opisanej poniżej. Rezerwacje w miarę dostępności pokoi). Celem dokonania rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Hotelem +48 17 777 10 10
-
Ceny pokoi:
- pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 390 zł brutto/ doba
- pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 600 zł brutto/ doba

GRUPA DOCELOWA
Konferencja kierowana do przedstawicieli firm produkcyjnych, centrów logistycznych oraz obiektów magazynowych, zgodnych z kryteriami grupy docelowej:
- prezesów, właścicieli, dyrektorów i kierowników zakładów produkcyjnych, centrów logistycznych i obiektów magazynowych
- dyrektorów, kierowników i koordynatorów ds. logistyki, intralogistyki i magazynowania
- kierowników i specjalistów ds. planowania przepływu materiałów, kompletacji i transportu wewnętrznego
- inżynierów i specjalistów zajmujących się automatyzacją procesów magazynowych i logistycznych
- dyrektorów oraz kierowników ds. technicznych, inwestycji, logistyki i magazynowania, produkcji, jakości, B+R oraz działów IT
- osób odpowiedzialnych za Lean Manufacturing, ciągłe doskonalenie oraz B+R

Osoby spoza grupy zainteresowane udziałem w Konferencji prosimy o kontakt: biuro@axonmedia.pl.
|
|
|
|
|
|
|
Dzień wcześniej, 6 października, w tej samej lokalizacji odbędzie się Konferencja Techniczna Axon Media - Utrzymanie Ruchu & Bezpieczeństwo Techniczne w zakładach produkcyjnych.
To naturalne uzupełnienie tematyki optymalizacji procesów intralogistycznych i magazynowych. Udział w obu wydarzeniach pozwala spojrzeć na zakład produkcyjny kompleksowo: od przepływu materiałów, organizacji magazynu, kompletacji i transportu wewnętrznego, po niezawodność maszyn, prewencję, bezpieczeństwo instalacji oraz sprawne zarządzanie infrastrukturą techniczną.

|
|
|
|
|
|
|
 |
|
Piotr Flak
Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, zdobywane od podstaw w obszarze projektowania maszyn oraz zautomatyzowanych instalacji przemysłowych.
Od 2023 roku związany z firmą WDX, gdzie pełni funkcję Senior Projektanta Logistyki. W ramach swojej roli odpowiada za bezpośrednią współpracę z Klientami, doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań logistycznych oraz przygotowywanie ofert dostosowanych do ich potrzeb biznesowych i możliwości operacyjnych.
Prywatnie pasjonat elektroniki użytkowej oraz nowoczesnych technologii.
|
|
|
 |
|
Wioletta Góral-Kukielka
Obecnie pełni funkcję Business Development Managera w Translog Systems. Posiada doświadczenie w zakresie wdrażania i optymalizacji urządzeń pakujących, systemów sortujących, rozwiązań AMV/AMR oraz rozwiązań wspierających recykling odpadów. Od lat aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych i konferencjach, dzieląc się wiedzą na temat trendów w intralogistyce i przyszłości automatyzacji. W pracy stawia na indywidualne podejście do klienta oraz ścisłą współpracę z zespołami projektowymi. Aktywnie działa w inicjatywach branżowych, jest członkinią LODZistics – Łódzkiego Klastra Logistycznego. Inspirują ją innowacyjne rozwiązania i nowe technologie, nie tylko w logistyce, ale również w szerszym kontekście biznesowym i społecznym.
|
|
|
 |
|
Bartosz Jacyna
• Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, stypendysta Leipzig Graduate School of Management. • Współzałożyciel marki Logisys i Chaingers • Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, planowaniu i rozwiązywaniu problemów na styku logistyki i pozostałych funkcji w firmie. • Uruchamiał lub pracował w projektach analitycznych i doradczych dla takich firm, jak Volkswagen Polska, Grupa Żywiec, Bakoma, EMPiK, Grupa Iglotex, Mondi, Pfeifer & Langen, Philips, Żabka Polska i inne. • Inicjator Panelu Polskich Menedżerów Logistyki – platformy badań rynku logistycznego w Polsce oraz wymiany specjalistycznych doświadczeń. • Prelegent oraz moderator dyskusji na wydarzeniach branżowych, autor artykułów eksperckich. • Jedna ze „100 twarzy polskiej logistyki” wg czasopisma Logistyka a Jakość.
|
|
|
 |
|
Bartłomiej Janowski
Pełen energii, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Od 2008 roku związany z marką Blickle producentem kół i zestawów kołowych, gdzie skutecznie zarządza zespołem handlowym oraz bezpośrednio uczestniczy w strategicznych projektach dla wielu branż. Tworzenie nowych rozwiązań w intralogistyce, poprawa ergonomii i komfortu pracy to cele które realizuje wspólnie z klientami.
|
|
|
 |
|
Łukasz Kamiński
22 lata doświadczenia zawodowego. Specjalista z zakresu doboru rozwiązań automatyki w sektorze produkcji oraz optymalizacji procesów w branży logistycznej.
|
|
|
 |
|
Sebastian Kopaszewski
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Polityka Gospodarcza i Strategii Przedsiębiorstw. Po studiach zaczął pracę w firmie w branży teletechnicznej gdzie zdobywał swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Kolejne zatrudnienie było dużym wyzwaniem z uwagi na zmianę obszaru działania. Okazało się że systemy transportu bliskiego tak bardzo go pochłonęły, że w firmie PROMAG S.A. pracuje już ponad 16 lat. Aktualnie piastuje stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży, gdzie zarządza pracą ponad trzydziestoosobowym zespołem.
|
|
|
 |
|
Michał Korcyl
Business Development Manager w Element Logic, specjalizujący się w doradztwie oraz optymalizacji logistyki produkcyjnej i magazynowej. Absolwent AGH oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Projektami i Europejskich Studiów Menedżerskich MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 12-stu lat działa w branży intralogistycznej - oferując kompleksowe wsparcie na każdym z etapów projektu: od analizy potrzeb, tworzenie koncepcji i przepływów, po automatyzację operacji z wykorzystaniem systemu AutoStore oraz wspierających go technologii.
|
|
|
 |
|
Piotr Księżak
Projektuje i wdraża innowacyjne systemy transportu produktów w magazynach, halach oraz zakładach produkcyjnych. W swojej pracy kieruje się zasadą 7R, dokładając wszelkich starań, aby dostarczyć swoim Klientom wysokiej jakości produkty, skrojone pod wymagania realizowanych procesów oraz zgodnie z przyjętym harmonogramem i po uzgodnionych kosztach, gdyż jako praktyk zarządzania projektami, wie, ze każdy projekt musi posiadać swoje uzasadnienie. Łyk zielonej herbaty i tabliczka czekolady to jego sprawdzony sposoby na rozwiązywanie trudnych spraw.
|
|
|
 |
|
Paweł Löffler
Konsultant logistyczny z ponad 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w logistyce magazynowej oraz nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu automatyki magazynowej. Łączy kompetencje analityczne z praktycznym podejściem do projektowania i optymalizacji procesów. Specjalizuje się w budowie modeli kalkulacyjnych i narzędzi analitycznych, analizie danych oraz mapowaniu i usprawnianiu procesów operacyjnych. W projektach występuje zarówno jako konsultant odpowiedzialny za koncepcje logistyczne magazynów jak i inżynier optymalizacji procesów. Wspiera organizacje w podejmowaniu trafnych decyzji inwestycyjnych w obszarze automatyki magazynowej.
|
|
|
_web.jpg) |
|
Paweł Łoś
Doświadczony manager sprzedaży specjalizujący się w sektorze automatyki przemysłowej oraz intralogistyki. Dyrektor Handlowy w Vertiflex Logistic Poland Sp. z o.o. oraz założyciel ARPA Consulting Sp. z o.o. Od lat skutecznie łączy wiedzę techniczną z umiejętnościami biznesowymi, wspierając klientów w doborze nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań dla przemysłu. Znany z wysokich umiejętności negocjacyjnych i zdolności budowania trwałych relacji biznesowych. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi oraz prowadzeniu projektów o różnym stopniu złożoności. Doceniany za profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie. Lubiany przez współpracowników i partnerów biznesowych, cieszy się opinią osoby godnej zaufania.
|
|
|
 |
|
Sebastian Renn
Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Elektrotechnika. Blisko 9 lat zajmuje się doradztwem z zakresu automatyzacji i robotyzacji, a jego specjalizacją są technologie pomiarowe. Zapalony tenisista, laureat plebiscytu na Trenera Roku, który wyszkolił wielu utalentowanych podopiecznych. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata, dla którego istotnymi wartościami są cierpliwość, determinacja i pasja.
|
|
|
 |
|
Mike Rhomberg-Christa
Ponad 10 lat doświadczenia w branży intralogistyki, ze specjalizacją w realizacji międzynarodowych projektów dla różnych sektorów przemysłu. Ekspertyza obejmuje tworzenie koncepcji, rozwiązań hardware’owych, procesowych i software’owych, oraz planowanie systemów logistycznych, dostosowanych do specyficznych wymagań różnych środowisk przemysłowych.
|
|
|
 |
|
Artur Sieradzki
Artur Sieradzki jest założycielem ARPA Consulting oraz Dyrektorem Technicznym w VertiFlex Logistic Poland, gdzie od początku 2025 roku kieruje wdrożeniami zaawansowanych rozwiązań intralogistycznych w Europie Środkowej. Dysponuje ponad pięcioletnim doświadczeniem w strategicznym projektowaniu, optymalizacji i automatyzacji procesów magazynowych, ze szczególnym uwzględnieniem integracji systemów ASRS, WMS, WCS i WES. Wcześniej jako Konsultant Oprogramowania, odpowiadał za kompleksową analizę przepływu materiałów oraz instalację i uruchomienie systemów ASRS, dostosowanych do specyfiki klienta. Specjalizuje się w analizie danych intralogistycznych oraz optymalizacji przestrzeni magazynowej, realizując projekty ukierunkowane na zwiększenie efektywności operacyjnej i zwrotu z inwestycji. Ukończył studia na Wydziale Automatyki i Robotyki Politechniki Gdańskiej.
|
|
|
 |
|
Katarzyna Siudak
Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym. Od 2007 r uczestniczy w międzynarodowych projektach firmy TENTE. Swoją rozległą wiedzę zdobyła poprzez liczne szkolenia specjalistyczne w Polsce, Niemczech i Francji oraz prowadząc projekty w zakresie rozwiązań mobilnych dla klientów w wielu branżach.
|
|
|
 |
|
Joanna Sławińska-Tupaj
Z pasją łączy świat zaawansowanych technologii z efektywną komunikacją marketingową w branży automatyki i robotyki, gdzie działa od ponad 13 lat. Jako absolwentka Stosunków Międzynarodowych (spec. Wschodoznawstwo) na UAM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Design Management na SWPS, wykorzystuje interdyscyplinarne podejście do tworzenia strategii marketingowych, które skutecznie przekładają złożone rozwiązania techniczne na język korzyści dla klienta. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej poświęconych technice pomiarowej, napędowej i robotyzacji. Jej pasją są nowe technologie, innowacje i rozwój osobisty.
|
|
|
 |
|
Adam Szymczak
Posiada wieloletnie doświadczenie w logistyce magazynowej, gdzie przez ponad 8,5 roku jako Team Leader, odpowiadał za relokacje, przeglądy techniczne oraz naprawy automatycznych regałów magazynowych, w tym systemów VLM, VBM oraz HCM. Prowadził szkolenia techniczne z zakresu konserwacji i napraw maszyn oraz szkolenia z obsługi maszyn dla operatorów klienta, odpowiadając za prawidłowe uruchomienie i przekazanie urządzeń do eksploatacji. Dbał również o zapewnienie ciągłości pracy maszyn i minimalizowanie przestojów operacyjnych. Obecnie pełni funkcję inżyniera serwisu w VertiFlex Logistic Poland – firmie specjalizującej się w serwisie, modernizacjach oraz relokacjach systemów intralogistycznych. VertiFlex jest również dostawcą i integratorem zaawansowanych rozwiązań intralogistycznych, wspierając klientów na każdym etapie – od projektu, przez wdrożenie, po utrzymanie i rozwój systemów. Adam zajmuje się obsługą, konserwacją i naprawą systemów windowych, kubicznych oraz robotów mobilnych wiodących producentów, takich jak Geek+, Intellistore, Swisslog, Weland Solutions, a także integracjami z systemami WMS/WCS. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z systemami klasy ASRS, zdobyte przy realizacjach na terenie Polski.
|
|
|
 |
|
Grzegorz Walewski
Grzegorz pracuje w branży Auto-ID od 2007 roku, zaczynając od obsługi drukarek etykiet, aż po dobór materiałów i optymalizację procesu drukowania jako PM (RFID, Vision and Automation). Jako BDM/KAM Manufacturing w SATO Europe Oddział w Polsce jest odpowiedzialny za oferowanie rozwiązań SATO dopasowanych do potrzeb klientów z branży przemysłu produkcyjnego, niejednokrotnie zaskakując obszerną wiedzą i ekonomicznymi propozycjami.
|
|
|
|
|
|
|
|