PARTNERZY GŁÓWNI
PARTNERZY
PARTNER MERYTORYCZNY
PATRONI HONOROWI
PATRONI MEDIALNI
RELACJA

Jeszcze wczoraj na koncie firmy Axon Media było ponad dziewięćdziesiąt zorganizowanych konferencji. Dziś można powiedzieć, że to już blisko sto takich imprez tworzy historię konferencji pod egidą firmy Axon Media. Przyczyniła się do tego kolejna edycja spotkania łączącego tych, którzy poszukują rozwiązań z tymi, którzy rozwiązania oferują. Miejscem spotkania był Szczecin, gdzie w dniu 6-go października 2021 odbyła się konferencja po hasłem OPTYMALIZACJA ZUŻYCIA ENERGII I MEDIÓW TECHNCIZNYCH. Ciekawie było od samego początku, a nawet jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. Wiele osób poszukujących właściwych dla swojego zakładu rozwiązań nie czekało na część wykładową i nawiązywało kontakty zaraz po przybyciu na miejsce imprezy. Przerwy w prelekcjach wystawców także wydawały się za krótkie. Wniosek jest prosty: wiele jest różnych środków, które mogą pomóc w zlokalizowaniu strat energii i mediów, jak i tę energię i media oszczędzić.

Uczestniczący w konferencji Pan Krzysztof Kleist z Zakładów chemicznych „Police” zauważa, że nawet w jednym zakładzie przemysłowym jest miejsce dla wielu rozwiązań pochodzących od różnych dostawców; nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie w całym przedsiębiorstwie tylko jednego systemu zarządzania. Przecież specyfika danego procesu może wymagać specyficznego podejścia do jego nadzorowania. Z tego też względu cenne są tego typu spotkania branżowe. To tu łatwo jest porównać rozwiązania różnych oferentów i wybrać to najlepsze dla siebie.

Z kolei Pan Paweł Rutkowski reprezentujący firmę KameryIR chętnie chwali się współpracą między innymi z firmą SUM. Można śmiało powiedzieć, że łącząc oferty obu tych firm kompleksowo wykrywamy i przeciwdziałamy stratom ciepła. Z pewnością, dlatego wielu klientów to właśnie uczestnicy takich konferencji. Bardzo często dany produkt można podczas takiego wydarzenia zobaczyć, dotknąć, a nawet spróbować użyć, … no i od specjalistów dowiedzieć się jak fachowo tego używać, jakie są zalety, ale także dobrać konkretny asortyment do specjalistycznych potrzeb. A co równie ważne bardzo często o zaletach prezentowanych programów, urządzeń i rozwiązań można dowiedzieć się od najlepiej zorientowanych osób, czyli swoich kolegów po fachu, u których takie rozwiązania zostały już zastosowane, a oni sami szukają już kolejnych sposobów na lepsze zarządzanie energia i mediami. Z pewnością każdy uczestnik tej konferencji miał szansę na odnalezienie tego, czego szukał, a byli pewnie i tacy, który dzięki tej konferencji dowiedzieli się, że powinni poszukać czegoś, czego nie mieli świadomości, że im brakuje.

Należy mieć nadzieję, że tego typu pretekstów do spotkań dla przedsiębiorców ze stolicy Pomorza Zachodniego i okolic będzie więcej.