SREBRNI PARTNERZY
BRĄZOWY PARTNER
PARTNERZY
PATRON MERYTORYCZNY
PATRON HONOROWY
PATRONI MEDIALNI
RELACJA

W dniu 22 kwietnia w Mercure Centrum w Poznaniu miała miejsce organizowana przez  Axon Media Group konferencja zatytułowana „Roboty przemysłowe na liniach produkcyjnych”. Wśród Partnerów konferencji znalazły się zarówno firmy, reprezentujące producentów robotów, takie jak FANUC, COMAU, OMRON czy MITSUBISHI, jak również firmy dostarczające istotne z punktu widzenia linii produkcyjnych, komponenty, takie jak TROAX, BALLUFF, SCHUNK oraz MURRELEKTRONIK, SIMLOGIC czy ELOKON oraz wiele innych. W dwóch salach zorganizowane zostały stanowiska wystawowe partnerów konferencji. Na szczególną uwagę zasługiwała prezentacja zorganizowana przez firmę SCHUNK, prezentująca pełną gamę oferowanych przez firmę rozwiązań. Poruszana tematyka dotycząca robotyzacji linii produkcyjnych wywołała żywą dyskusję zarówno w kuluarach jak i na zakończenie konferencji podczas panelu dyskusyjnego. Szczególnie właśnie podczas panelu dyskusyjnego gdzie na pytania odpowiadali zaproszeni eksperci, poruszone zostały zagadnienia związane z przyszłością robotyzacji w Polsce jak również z kształceniem wykwalifikowanych kadr dla przemysłu, zdolnych w należyty sposób wykorzystać potencjał jaki stwarza robotyzacji. Po panelu dyskusyjnym miały miejsce warsztaty zorganizowane przez firmę OMRON, prezentujące  praktyczne sposoby zwiększenia jakości i precyzji w procesie produkcji przy wykorzystaniu robotów typu SCARA.

Jarosław Panasiuk, Wojskowa Akademia Techniczna

OPINIE

Automatyk, DANTOM
Spotkanie zdecydowanie opłacalne dla korzystających, którzy zostali przyjęci w bardzo miłych warunkach. Dużo miejsca, super profesjonalna obsługa, ciekawe prelekcje, które częściowo mówiły o produktach danych firm, jednak dość krótko i na pewno z sensem, w rozumieniu kontekstu prelekcji.
Osoby prezentujące to zdecydowanie praktycy, co dało się wyczuć podczas kontaktu prowadzącego z uczestnikami, przy rozmowach i odpowiedziach na pytania. Zdecydowanie duży plus za dobór tematu prelekcji i osób prowadzących. Na większości konferencji sprawa wygląda tak, że przychodzi handlowiec, mówiąc o danym rozwiązaniu, którego sam nie używa to na szczęście takiej sytuacji nie było. Czymś czego się nie spodziewałem, były modele prezentacyjne na stoiskach, np. ciśnieniowe chwytaki firmy Schunk, czy prezentacja możliwości smartwire dystrybuowanego przez Simlogic. No i oczywiście roboty oraz kamery termowizyjne, i najtańsze pirometryczne i modele z wysokiej półki. Dodatkowo warsztaty odbywające się po oficjalnej części, jako dobrowolne spotkanie, pozwoliły zapoznać się z praktyczną stroną programowania systemów inteligentnej automatyki.

 

Monika Danowska, ELOKON Polska
W imieniu Firmy ELOKON Polska chcielibyśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie konferencji w Poznaniu.
Konferencja cieszyła się dużą frekwencją uczestników, przyjazną atmosferą oraz przede wszystkim wysokim poziomem wiedzy zaproszonych ekspertów. Zespół Axon Media wykazał się pełnym profesjonalizmem w organizacji i prowadzeniu  spotkania. Organizatorzy zadbali o możliwość nawiązania kontaktów pomiędzy wystawcami a uczestnikami poprzez rozpoczęcie konferencji od krótkiej prezentacji każdej z firm, panelu dyskusyjnego oraz czytelnym rozmieszczeniu stanowisk.
Z wielką przyjemnością polecamy wydarzenia organizowane przez firmę Axon Media.

Jakub Kwiatkowski, Mitsubishi Electric Europe
Firma Mitsubishi Electric wzięła udział w zorganizowanej w Poznaniu konferencji dot. robotów przemysłowych. Przemyślamy dobór miejsca pozwolił na eksponowanie dużych urządzeń dzięki czemu uczestnicy mogli praktycznie sprawdzić działanie naszego robota. A co najważniejsze w wydarzeniu uczestniczyli  przedstawiciele zakładów przemysłowych praktycznie zainteresowani tematem, dzięki czemu nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe.

FOTORELACJA
PREZENTACJE

Autoryzacja


Byłeś uczestnikiem tej konferencji?
Podaj swoje imię i nazwisko: