ZŁOCI PARTNERZY
SREBRNI PARTNERZY
PARTNERZY
PATRON MERYTORYCZNY
PATRONI HONOROWI
GŁÓWNY PATRON MEDIALNY
PATRONI MEDIALNI
RELACJA

Ponad 100 uczestników z branży spożywczej, chemicznej, motoryzacyjnej, metalurgicznej, elektrotechnicznej, metalowej i innych wzięło udział w jubileuszowej 50. Konferencji Technicznej Axon Media, która odbyła się pod koniec kwietnia w Krakowie. Tematem przewodnim były nowości i skuteczne rozwiązania zapewniające ciągłość produkcji.


Już kilka tygodni wcześniej przed planowaną datą Konferencji Technicznej „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Krakowie nie było wolnych miejsc. Rozeszły się na pniu. To było jedno z większych w tym roku wydarzeń Axon Media poświęconych wymianie wiedzy i doświadczeń z zakresu nowoczesnego i efektywnego Utrzymania Ruchu, redukcji kosztów, kontroli i predykcji zdarzeń w procesie wytwarzania. W konferencji uczestniczyło ponad 100 słuchaczy. Byli to m.in. pracownicy pionu technicznego, produkcyjnego, jakości, serwisu, zakupów, badań i rozwoju, a także prezesi, właściciele i dyrektorzy zakładów produkcyjnych. Goście reprezentowali m.in. takie firmy jak Arcelor Mittal Poland, Hutę Pokój, Kompanię Piwowarską, firmę Lotte, Wedel, LSC Communications Europe, Philip Morris Polska, Teva Operations Poland, Unilever Polska, Thermoplast i wiele innych.

 

Bogaty program konferencji zapewnili eksperci z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu goście wydarzenia mogli zapoznać się z przykładem dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych stosowanych w największych firmach ich branży. Byli to specjaliści z takich firm, jak Murr Elektronik, AMC Vibro, Festo, Elmark Automatyka, UE Systems, Reliability Solutions, BERNER, czy SIBA. 
Po prelekcjach odbyły się praktyczne warsztaty poświęcone ultradźwiękowemu monitoringowi maszyn oraz skutecznej diagnozie parku maszynowego na podstawie pomiarów drgań. Jak wydarzenie ocenia przedstawiciel firmy UE Systems, który prowadził praktyczne szkolenie dla uczestników konferencji i był obecny na stoisku wystawienniczym?


– Jestem bardzo zadowolony z udziału w wydarzeniu w Krakowie z wielu powodów. Z jednej strony jest świetna organizacja, duża ilość uczestników i wystawców, przyjazna atmosfera. Z drugiej – widzimy, że prelekcje, dyskusje techniczne i prezentacja możliwości technologii ultradźwiękowej to produktywnie spędzony czas i realne nawiązanie współpracy z nowymi klientami – podsumował Jerzy Halkiewicz z UE Systems Europe.

 

Patronat Honorowy nad krakowską konferencją sprawowali: Krajowa Izba Gospodarcza, Krakowski Park Technologiczny oraz Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

FOTORELACJA